מצבר לרכב עד הבית בטירת הכרמל

מצבר לרכב עד הבית בטירת הכרמל

מצבר לרכב עד הבית בטירת הכרמל, 24/7 גם בשישי וגם בשבת עד לרכב!


שלא תתבלבלו החלפת מצבר ברכב זה לא רק לחבר מינוס למינוס ופלוס לפלוס, ברוב הרכבים חדשים מותקן מחשב ברכב. ולכן תהליך החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י חשמלאי רכב מוסמך. אמיר חשמלאי רכב מוסמך מגיע לבית הלקוח בטירת הכרמל ומבצע את החלפת המצבר. כמובן החלפת המצבר מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ועם אחריות. החלפת המצבר ברכב של הלקוח, צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ★ גיבוי המצבר ★ החלפת המצבר ★ בדיקת טעניה ★ בדיקת זליגה ★ וסע לשלום.
 

אמיר חשמלאי רכב נייד בטירת הכרמל, זמין 24/7 בא עד ללקוח, גם אם זה לבית או למקום העבודה או למשרד או לכביש או לדרך ששם הרכב תקוע. אמיר מביא לכם מצבר חדש לכל מקום שנתקעתם בו. המצברים שאיתם אני עובד הם: מצברי דטה, מצברי שנפ, מצברי וולטה ומצברי ורטה. הלקוח בוחר איזה מצבר הוא רוצה עם אחריות של היצרן. לפעמים בעיית החשמל היא לא המצבר עצמו אלא האלטרנטור וגם את זה אני בודק. בתהליך החלפת המצבר ברכב צריך לשים לב, לגבות בצורה נכונה את המחשב של הרכב, אני מחבר מצבר חיצוני לרכב ודואג לא לאבד את המידע של מערכות החשמל הברכב, כגון מולטימדיה, מערכות סטריאו, חלונות חשמל וכ'ו. אחרי שחובר מצבר חיצוני כגיבוי אני מחליף ללקוח למצבר חדש מהנילון עם אחריות יצרן מהמצברים המוצאים לו. ועכשיו זה הדברים הכי חשובים שכל חשמלאי רכב מוסמך צריך לעשות. דבר ראשון לאחר התקנת המצבר יש לבצע בדיקת טעינה לבדוק האם האלטרנטור (מחולל זרם) אכן מטעין את המצבר כמו שצריך, לפעמים המצבר מתרוקן בגלל שהאלטרנטור או רצועה משוחררת/רפויה לא עבדו כמו שצריך ואז המצבר התרוקן. אם הבדיקה של טעינת המתבר עבר כמו שצריך והמצבר החדש אכן נטען. אחרי כן אני עובר לבדיקה השניה, בדיקת זליגה זאת בדיקה מאוד חשובה. מטרת הבדיקה הזאת היא לבדוק האם אחד מצרכני החשמל ברכב צורכים חשמל מעבר למצב תקין, מכשיר רב מודד נותן לי מידע האם יש צריכת זרם ומתח מעבר לנורמל ושאחד מהצרכנים ברכב גורם לזליגת חשמל. אם וכאשר אחד הצרכנים גורם לגליגת חשמל במצבר ומרוקן אותו, אני מנתק את אותו צרכן ואז בודק שוב את צריכת החשמל ברכב ואת תקינות מערכת החשמל ברכב. רק חשמלאי מוסמך מטעם משרד התחבורה יכול לדאוג שהחלפת המצבר תהיה נעימה וקלה בביתכם בטירת הכרמל.
אמיר ממליץ לכם איזה מצבר הכי טוב לדרישות הרכב שלכם מבחינת הספק חשמל ודרישות יצרן הרכב. אתם בוחרים איזה מצבר אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בטירת הכרמל. האחריות שאתם מקבלים על המצבר הוא אחריות מבית יצרן המצבר.

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בטירת הכרמל והסביבה ואני אגיע עד לבית הלקוח להחלפת המצבר, תוכלו פשוט לרשום בגוגל מצבר בטירת הכרמל, החלפת מצבר בטירת הכרמל, החלפת מצבר בדרך כמובן בחיפה ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. עד הבית או עד לרכב.
תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך נייד.
 
כל מה שחשוב לדעת על מצבר לרכב
מצבר הוא אחד החלקים החשובים ברכב, תפקידו הוא לספק חשמל בכמות אשר תספיק להפעלת הרכב, על שלל המערכות החשמליות שלו. 
רכב לא יוכל לעבוד בצורה טובה, ללא מצבר איכותי ומתאים, אשר בכוחו לספק חשמל בכמות הנדרשת בכדי להפעיל את כל מערכות החשמל המהוות חלק מהרכב ובין היתר: אורות, מיזוג אוויר, רדיו ועוד...
 
הכתובת הנכונה להחלפת מצבר בטירת הכרמל.
 
המצבר התקלקל? לא מצליחים להניע את הרכב? זקוקים לשירותי החלפת מצבר בחיפה, החלפת מצבר בטירת הכרמל. 
אל דאגה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אמיר חשמלאי רכב בחיפה, אמיר יגיע לכם בתוך זמן קצר עם מצברים לרכב. אמיר יבצע את ההתאמה של מצבר רכב ויחליף את המצבר במקום. אמיר, זמין עבורכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. כך שגם אם המצבר יתקלקל בסוף השבוע, אל תדאגו, אמיר יגיע אליכם עד הבית, יחליף עבורכם את המצבר ואתם תוכלו להיות רגועים שהתוכניות לסוף השבוע לא יהרסו לכם. 

אמיר חשמלאי רכב נייד בחיפה והסביבה

שירות מיידי 24/7 גם בשבת וגם בחגים

054-697-1273