כל מה שחשוב לדעת על מצבר לרכב

כל מה שחשוב לדעת על מצבר לרכב

 
מצבר הוא אחד החלקים החשובים ברכב, תפקידו הוא לספק חשמל בכמות אשר תספיק להפעלת הרכב, על שלל המערכות החשמליות שלו. 
רכב לא יוכל לעבוד בצורה טובה, ללא מצבר איכותי ומתאים, אשר בכוחו לספק חשמל בכמות הנדרשת בכדי להפעיל את כל מערכות החשמל המהוות חלק מהרכב ובין היתר: אורות, מיזוג אוויר, רדיו ועוד.. 
 
איך יודעים מתי להחליף מצבר?
אורך החיים של המצבר הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין מצבר אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של המצבר הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. – כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
כמובן, שבכדי ליהנות מהמצבר כמה שיותר, חשוב מאוד לבדוק אחת לשבועיים, את גובהם של המים – במידת הצורך להוסיף מים. 
 
כאשר קיים קושי להתניע את הרכב, או שלא ניתן להתניע את הרכב כלל, כשהאורות נחלשים ואולי גם הצופר, קיים סיכוי גבוה שמקור התקלה הוא במצבר, ושהפתרון הוא בהחלפתו – יחד עם זאת, מקור הבעיה יכול להיות גם שונה.
חשוב לדעת, שעל גבי כל מצבר, מוטבע תאריך ייצור, כך שאם שתראו שהמצבר שלכם, ייוצר לפני תקופת זמן העולה על מעל 3 שנים, מאוד יכול להיות שהוא מהווה את מקור התקלה. בכל מקרה, חשמלאי רכב, יהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם במקרה של תקלות כאלו ובאמצעות הידע שברשותו, הוא יוכל לקבוע האם מקור התקלה הוא אכן במצבר, ולהחליף אותו בעת הצורך. 
 
בחירה נכונה של מצבר לרכב
יש מספר לא מבוטל של סוגי מצברים בשוק, הנבדלים אלו מאלו, הן ביצרנים העומדים מאחוריהם, הן בגודל שלהם והן ברמת ההספק. חשוב מאוד לבחור במצבר איכותי, אשר מתאים באופן פרטני לסוג הרכב בו אתם נוהגים. 
ההמלצה היא לרכוש את המצבר מאיש מקצוע שהוא חשמלאי רכב מנוסה ומיומן, המתמחה בהחלפת מצבר לרכב, אשר באמצעות הידע שברשותו הוא יוכל להתאים את המצבר המתאים לרכב שלכם, בהתאם לעומסים ולעוצמות אשר מאפיינות את המנוע של הרכב אותו אתם מחזיקים ברשותכם. 
 
טיפים לשמירה על המצבר
  • לא מומלץ להשאיר את המנוע מכובה יותר מ-3 ימים (אלא במקרים שאין לכם ברירה) – מרוקן את המצבר.
  • לא לשכוח לכבות אורות ורדיו, לאחר כל נסיעה.
  • בזמן שאתם מתניעים את הרכב באמצעות כאבלים לוודא שזה מתבצע בצורה הנכונה - מינוס למינוס פלוס לפלוס.

הכתובת הנכונה להחלפת מצבר בחיפה. 
 
המצבר התקלקל? לא מצליחים להניע את הרכב? זקוקים לשירותי החלפת מצבר בחיפה, החלפת מצבר בקריות או החלפת מצבר ביוקנעם והסביבה. 
אל דאגה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אמיר חשמלאי רכב בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון ובסביבה, אמיר יגיע לכם בתוך זמן קצר עם מצברים לרכב. אמיר יבצע את ההתאמה של מצבר רכב ויחליף את המצבר במקום. אמיר, זמין עבורכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה.
כך שגם אם המצבר יתקלקל בסוף השבוע, אל תדאגו, אמיר יגיע אליכם עד הבית, יחליף עבורכם את המצבר ואתם תוכלו להיות רגועים שהתוכניות לסוף השבוע לא יהרסו לכם. 
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים