מצברים בטירת כרמל

מצברים בטירת כרמל עד בית הלקוח 24/7 גם בשישי וגם בשבת!
השירות המחיר והנסיון שווה לכל לקוח!


✔️ שירות החלפת מצברים עד בית הלקוח ✔️ בדיקת טעינה וזליגה  ✔️  גיבוי מצבר ✔️ שירות התנעה בכבלים ✔️ שירות מהיר עד 20 דקות אצלכם  ✔️  החלפת מצברים עד הבית ✔️ מצבר לרכב עד הבית ✔️ ניידת שירות מהירה למצברים עד הבית
 


מצברים בטירת כרמל ברכב זה לא רק לחבר מינוס למינוס ופלוס לפלוס, ברוב הרכבים חדשים מותקן מחשב ברכב. ולכן תהליך החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י חשמלאי רכב מוסמך. אמיר חשמלאי בעל הסמכה עם 20 שנות ניסיון מורשה משרד התחבורה, אמין, מקצועי, מומלץ וכמובן עם חיוך רחב מגיע לבית הלקוח בטירת כרמל ומבצע את החלפת המצבר.
כמובן החלפת המצברים בטירת כרמל מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ועם אחריות. מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 
החלפת המצברים בטירת כרמל לרכב צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ★ גיבוי המצבר ★ החלפת המצבר ★ בדיקת טעניה ★ בדיקת זליגה ★ סוגי המצברים: מצבר פריקה עמוקה - START STOP - EFP - EGM.
 
 איך יודעים מתי להחליף מצברים בטירת כרמל?

אורך החיים של המצבר הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין הינו אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. – כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
 

אמיר ממליץ לכם איזה מצברים בטירת כרמל הכי מתאים לרכב שלכם מבחינת הספק חשמל ודרישות יצרן הרכב. אתם בוחרים איזה מצבר אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בטירת כרמל. האחריות על המצברים בטירת כרמל שאתם מקבלים על המצבר הוא אחריות מבית יצרן המצבר.

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בטירת כרמל והסביבה ואני אגיע עד לבית הלקוח להחלפת המצבר, תוכלו פשוט לרשום בגוגל מצברים בטירת כרמל, החלפת מצבר בדרך כמובן בטירת כרמל ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. בית הלקוח או עד לרכב.

תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך בטירת כרמל עד בית הלקוח. מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 
נסיעה בטוחה :-)
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים