מצברים ביקנעם

מצברים ביקנעם עד בית הלקוח 24/7 גם בשישי וגם בשבת!
השירות המחיר והנסיון שווה לכל לקוח!מצברים ביקנעם ברכב זה לא רק לחבר מינוס למינוס ופלוס לפלוס, ברוב הרכבים חדשים מותקן מחשב ברכב. ולכן תהליך החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י חשמלאי רכב מוסמך. אמיר חשמלאי בעל הסמכה עם 20 שנות ניסיון מורשה משרד התחבורה בכל תחום המצברים ביקנעם. אמיר חשמלאי לרכב נייד אמין, מקצועי, מומלץ וכמובן עם חיוך רחב מגיע לבית הלקוח ביקנעם ומבצע את החלפת המצבר. כמובן החלפת המצברים ביקנעם מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ועם אחריות.
 
החלפת המצברים ביקנעם לרכב צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ✔️ גיבוי המצבר ✔️ החלפת המצבר ✔️ בדיקת טעניה ✔️ בדיקת זליגה ✔️ סוגי המצברים: מצבר פריקה עמוקה - START STOP - EFP - EGM ✔️ ניידת שירות מהירה להחלפת מצברים ביקנעם לרכב.
 
 איך יודעים מתי להחליף מצברים ביקנעם?

אורך החיים של המצבר הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין הינו אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. – כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
 
הדגמים החדשים במצברים לרכב
מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית. מצברים החדשים כיום אטומים ולא צריך להחליף מים דבר שהיה במצברים הישנים להוסיף מים מזוקקים כל שלושה חודשים. כיום במצברים החדשים מכילים בתוכום חומר בשם אנטימון שדואג לאי דהייה של המים המזוקקים במצבר
 

אמיר ממליץ לכם איזה מצברים ביקנעם הכי מתאים לרכב שלכם מבחינת הספק חשמל ודרישות יצרן הרכב. אתם בוחרים איזה מצבר אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח ביקנעם.

האחריות על המצברים יקנעם שאתם מקבלים על המצבר הוא אחריות מבית יצרן המצבר.

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך ביקנעם והסביבה ואני אגיע עד לבית הלקוח להחלפת המצבר, תוכלו פשוט לרשום בגוגל מצברים ביקנעם, החלפת מצבר בדרך כמובן בקריית יקנעם ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. בית הלקוח או עד לרכב.

תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך ביקנעם עד בית הלקוח. 
 
נסיעה בטוחה :-)
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים