שירותי דרך בקריות

אמיר שירות דרך בקריות זמין 24/7 גם בשבתות וחגים!!! לא נעים להתקע עם פנצ'ר, קודן, סטרטר ברכב על יד הבית או בדרך.
 

✔️ המצבר לא מניע ✔️ הסטרטר לא מניע ✔️ החלפת אלטרנטור ✔️ החלונות תקועים ✔️ הקודן לא עובד ✔️ האימובילייזר לרכב לא מגיב ✔️ החלפות צמיג ✔️ החלפת גלגל ✔️ פנצ'ר ברכב ✔️ פריצת כספת על המחשב וכ'ו
 


אמיר שירותי דרך בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום חילוץ מכוניות תקועים עם בעיות חשמל, אמיר בעל הסמכה של משרד התחבורה.

אמיר חשמלאי רכב מוסמך, בא עם ניידת שהשירות שלו לכל מקום שבו נתקעתם ומבצע את תיקון החשמל לרכב, אם המצבר התרוקן והרכב לא מניע ונתקעתם בכביש, אם פתאום אתם מנסים לצאת מחניה והסטרטר לא מגיב, התקשרו לאמיר שירותי דרך בקריות ואני אגיע בצורה בטוחה, אמינה ומהירה לטפל לכם בכל בעית חשמל:

 
 
תאמינו לי שיש עוד המון בעיות במכונית שקשורות בחשמל המכונית. ופה יש אותי, אמיר שירותי דרך בקריות, 24/7 אמררנו? מיידי אמרנו? כולל שבת וכולל חגים זמינות 24/7 אמיר פה בשיבילכם.
 
לאף אחד לא כייף להיות תקוע בכביש בערב חג או בדרך לעבודה או סתם להקפיץ את התינוק לגן. אני זמין לכם באיזור בקריות. חשמלאי רכב מוסמך עם עבודה מקצועית מהירה ובמחירים הוגנים. חפוש אותי בגוגל "שירותי דרך בקריות" וכנסו לאתר של אמיר שירותי דרך בקריות.

שירותי דרך בקריות

 

אחד הבעיות הנפוצות היא פריצת כספת על המחשב. בזמן שיש עלוקה בתוך הכספת שעל המחשב אנחנו חייבים לבטל את הכספת עם דיסק מיוחד של DREMEL בכדאי לבטל את העלוקה ולהניע את המכונית, ברוב המכוניות החדשות יש עלוקה על הכספת שמחוייבת ע"י חברות הביטוח. במיוחד במכוניות מחברות ליסינג והשכרה.
 
 
מגוון רחב של שירותים דרך בקריות
איש מקצוע מנוסה ומיומן, אשר מציע שירותי דרך לרכב בחיפה, או בכל עיר אחרת, יתמחה במגוון רחב של תחומים ובאפשרותו להעניק שורה ארוכה של שירותים החיוניים לפעולתו התקינה של הרכב ובין היתר: החלפה של מצבר תקול, החלפה של אלטרנטור, פנצ'ר, טיפול בבעיות חשמל החלפת מנורות ברכב ועוד. 
 
כמובן, שחשוב לוודא מהם השירותים אותם איש המקצוע הנבחר מציע, והאם מדובר בקשת שירותים שהינה רחבה דיה – רק איש מקצוע מנוסה ובעל ידע והבנה בכל תחום אשר קשור למערכות החשמל ברכב, כמו גם בעיות נוספות, יהווה ככתובת הנכונה למטרה. 
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים