מצברים חיפה

מצברים חיפה עד בית הלקוח 24/7 גם בשישי וגם בשבת!


אמיר חשמלאי בעל הסמכה עם 20 שנות ניסיון מורשה משרד התחבורה, אמין, מקצועי, מומלץ וכמובן עם חיוך רחב מגיע לבית הלקוח בחיפה ומבצע את החלפת המצבר חיפה.
 
תהליך החלפת מצבר לרכב בחיפה: ★ גיבוי המצבר ★ החלפת המצבר ★ בדיקת טעניה ★ בדיקת זליגה ★ סעו לשלום
 
 


אמיר ממליץ לכם איזה מצברים בחיפה הכי מתאים לרכב שלכם מבחינת הספק חשמל ודרישות יצרן הרכב. אתם בוחרים איזה מצבר אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בחיפה. האחריות על המצברים בחיפה שאתם מקבלים על המצבר הוא אחריות מבית יצרן המצבר חיפה.

מצברים חיפה

איך יודעים מתי להחליף מצברים חיפה?

אורך החיים של המצבר חיפה הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין הינו אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. – כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר חיפה אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
 
מצברים חיפה

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בחיפה והסביבה ואני אגיע עד לבית הלקוח להחלפת המצבר, תוכלו פשוט לרשום בגוגל מצברים בחיפה, החלפת מצבר בדרך כמובן בחיפה ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. בית הלקוח או עד לרכב.

תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך נייד מצברים חיפה עד בית או הכביש. 
 
נסיעה בטוחה :-)

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים