מצברים עד הבית

מצברים עד הבית בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, טבעון, יקנעם והסביבה 247 כולל שבתות וחגים! השירות המחיר והנסיון שווה לכל לקוח!


✔️ שירות החלפת מצברים עד בית הלקוח ✔️ בדיקת טעינה וזליגה  ✔️  גיבוי מצבר ✔️ שירות התנעה בכבלים ✔️ שירות מהיר עד 20 דקות אצלכם  ✔️  החלפת מצברים עד הבית ✔️ מצבר לרכב עד הבית ✔️ ניידת שירות מהירה למצברים עד הבית

 

 
אמיר חשמלאי רכב מוסמך מגיע לבית הלקוח בחיפה, הקריות והסביבה ומבצע את החלפת מצברים עד הבית לרכב שלכם או בכביש. כמובן החלפת המצבר מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ועם אחריות. החלפת המצבר ברכב של הלקוח, צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ★ גיבוי המצבר ★ החלפת המצבר ★ בדיקת טעניה ★ בדיקת זליגה ★ סוגי המצברים: מצבר פריקה עמוקה - START STOP - EFP - EGM.
 

אמיר מצברים עד הבית, גם אם זה לבית או למקום העבודה או למשרד או לכביש או לדרך ששם הרכב תקוע. אמיר מביא לכם מצבר לרכב חדש לכל מקום שנתקעתם בו. מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 
הלקוח בוחר איזה מצבר הוא רוצה עם אחריות של היצרן. לפעמים בעיית החשמל היא לא המצבר עצמו אלא האלטרנטור וגם את זה אני בודק. בתהליך החלפת המצברים עד הבית. צריך לשים לב, לגבות בצורה נכונה את המחשב של הרכב, אני מחבר מצבר חיצוני לרכב ודואג לא לאבד את המידע של מערכות החשמל הברכב, כגון מולטימדיה, מערכות סטריאו, חלונות חשמל וכ'ו. אחרי שחובר מצבר חיצוני כגיבוי אני מחליף ללקוח מצבר לרכב חדש מהנילון עם אחריות יצרן מהמצברים המוצאים לו. ועכשיו זה הדברים הכי חשובים שכל חשמלאי רכב מוסמך צריך לעשות.
 
דבר ראשון לאחר התקנת המצבר יש לבצע בדיקת טעינה לבדוק האם האלטרנטור (מחולל זרם) אכן מטעין את המצברים עד הבית כמו שצריך, לפעמים המצבר לרכב מתרוקן בגלל שהאלטרנטור או רצועה משוחררת/רפויה לא עבדו כמו שצריך ואז המצבר התרוקן. אם הבדיקה של טעינת המצבר עברת כמו שצריך והמצבר החדש אכן נטען. אחרי כן אני עובר לבדיקה השניה, בדיקת זליגה חשמל זאת בדיקה מאוד חשובה. מטרת הבדיקה הזאת היא לבדוק האם אחד מצרכני החשמל ברכב צורכים חשמל מעבר למצב תקין, מכשיר רב מודד נותן לי מידע האם יש צריכת זרם ומתח מעבר לנורמל ושאחד מהצרכנים ברכב גורם לזליגת חשמל. אם וכאשר אחד הצרכנים גורם לזליגת חשמל ומרוקן את המצבר לרכב. אני מנתק את אותו צרכן ואז בודק שוב את צריכת החשמל ברכב ואת תקינות מערכת החשמל ברכב. רק חשמלאי רכב מוסמך מטעם משרד התחבורה יכול לדאוג שהחלפת המצברים עד הבית תהיה נעימה וקלה בביתכם.
 
מצבר לרכב עד הבית

 

אמיר מייעץ לכם איזה מצברים עד הבית הכי טוב לרכב שלכם מבחינת הספק חשמל. אתם בוחרים איזה מצבר לרכב אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בחיפה בקריות ובסביבה. האחריות שאתם מקבלים על המצבר עד הבית הוא אחריות מבית יצרן המצבר.

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בחיפה והסביבה ואני אגיע עד לבית הלקוח להחלפת המצבר לרכב, תוכלו פשוט לרשום בגוגל מצבר בחיפה, החלפת מצבר עב הבית בחיפה, בקריות ובסביבה, החלפת מצבר בדרך כמובן בחיפה או בקריות ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. עד הבית או עד לרכב.
חפשו בגוגל "מצברים עד הבית" וכנסו לאתר של אמיר מצברים עד בית הלקוח עם חיוך :-)
 
טיפים לשמירה על המצבר לרכב עד הבית
  • לא מומלץ להשאיר את המנוע מכובה יותר מ-3 ימים (אלא במקרים שאין לכם ברירה) – מרוקן את המצבר.
  • לא לשכוח לכבות אורות ורדיו, לאחר כל נסיעה.
  • בזמן שאתם מתניעים את הרכב באמצעות כאבלים לוודא שזה מתבצע בצורה הנכונה - מינוס למינוס פלוס לפלוס.
 
הכתובת הנכונה להחלפת מצברים עד הבית לרכב עד הבית בחיפה, בקריות והסביבה.
 
המצבר התקלקל? לא מצליחים להניע את הרכב? זקוקים לשירותי החלפת מצברים עד הבית לרכב בחיפה, בקריות ובסביבה, החלפת מצבר לרכב בקריות או החלפת מצבר לרכב עד הבית. 
אל דאגה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם אמיר חשמלאי רכב בחיפה, אמיר יגיע לכם בתוך זמן קצר עם מצברים לרכב. אמיר יבצע את ההתאמה של מצבר רכב ויחליף את המצבר במקום. אמיר, זמין עבורכם 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה. כך שגם אם המצבר יתקלקל בסוף השבוע, אל תדאגו, אמיר יגיע אליכם עד הבית, יחליף עבורכם את המצבר ואתם תוכלו להיות רגועים שהתוכניות לסוף השבוע לא יהרסו לכם. 
 
נסיעה בטוחה ותשמרו על עצמכם, אמיר :-)
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים