החלפת מצבר חיפה

החלפת מצבר חיפה ובסביבה 24/7 כולל שבתות וחגים תוך 20 דקות אצלכם! השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח.


✔️  החלפת מצברים עד בית הלקוח ✔️  בדיקת טעינה וזליגה ✔️  גיבוי מצבר לרכב ✔️  שירות התנעה בכבלים ✔️  שירות מהיר עד 20 דקות אצלכם   ✔️  החלפת מצברים עד הבית במיידי ✔️  החלפת מצבר חיפה 24/7 ✔️  ניידת שירות מהירה להחלפת מצבר חיפה

 

 
אמיר חשמלאי רכב מוסמך מבצע החלפת מצבר חיפה, הקריות והסביבה ומבצע את החלפת מצברים עד הבית לרכב שלכם או בכביש. כמובן החלפת המצבר מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה ועם אחריות. החלפת המצבר ברכב של הלקוח, צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ★ גיבוי המצבר ★ החלפת המצבר ★ בדיקת טעניה ★ בדיקת זליגה ★ וסע לשלום.
 

אמיר החלפת מצברים עד הבית, גם אם זה לבית או למקום העבודה או למשרד או לכביש או לדרך ששם הרכב תקוע. אמיר מביא לכם מצבר לרכב חדש לכל מקום שנתקעתם בו.  מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 

אמיר בעל ותק של למעלה מ 25 שנות בתחום מצברים לרכב מורשה משרד התחבורה, מייעץ לכם איזה החלפת מצבר חיפה עד הבית הכי טוב לרכב שלכם מבחינת הספק חשמל. אתם בוחרים איזה מצבר לרכב אני אשים לכם. אני מגיע אליכם במהירות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בחיפה בקריות ובסביבה. האחריות שאתם מקבלים על המצבר עד הבית הוא אחריות מבית יצרן המצבר.

הלקוח בוחר איזה מצבר הוא רוצה עם אחריות של היצרן (החלפת מצבר עד הבית). לפעמים בעיית החשמל היא לא המצבר עצמו אלא האלטרנטור וגם את זה אני בודק. בתהליך החלפת מצבר חיפה עד הבית. צריך לשים לב, לגבות בצורה נכונה את המחשב של הרכב, אני מחבר מצבר חיצוני לרכב ודואג לא לאבד את המידע של מערכות החשמל הברכב, כגון מולטימדיה, מערכות סטריאו, חלונות חשמל וכ'ו. אחרי שחובר מצבר חיצוני כגיבוי אני מחליף ללקוח מצבר לרכב חדש מהנילון עם אחריות יצרן מהמצברים המוצאים לו. ועכשיו זה הדברים הכי חשובים שכל חשמלאי רכב מוסמך צריך לעשות.
 
דבר ראשון לאחר לפני החלפת מצבר חיפה יש לבצע התקנת המצבר יש לבצע בדיקת טעינה לבדוק האם האלטרנטור (מחולל זרם) אכן מטעין את המצברים עד הבית כמו שצריך, לפעמים החלפת מצבר לרכב מתרוקן בגלל שהאלטרנטור או רצועה משוחררת/רפויה לא עבדו כמו שצריך ואז המצבר התרוקן. אם הבדיקה של טעינת המצבר עברת כמו שצריך והמצבר החדש אכן נטען. אחרי כן אני עובר לבדיקה השניה, בדיקת זליגה חשמל זאת בדיקה מאוד חשובה. מטרת הבדיקה הזאת היא לבדוק האם אחד מצרכני החשמל ברכב צורכים חשמל מעבר למצב תקין, מכשיר רב מודד נותן לי מידע האם יש צריכת זרם ומתח מעבר לנורמל ושאחד מהצרכנים ברכב גורם לזליגת חשמל. אם וכאשר אחד הצרכנים גורם לזליגת חשמל ומרוקן את המצבר לרכב. אני מנתק את אותו צרכן ואז בודק שוב את צריכת החשמל ברכב ואת תקינות מערכת החשמל ברכב. רק חשמלאי רכב מוסמך מטעם משרד התחבורה יכול לדאוג שהחלפת מצבר חיפה ובסביבה עד הבית תהיה נעימה וקלה בביתכם.

חפשו בגוגל "החלפת מצבר חיפה" וגם בסביבה וכנסו לאתר של אמיר מצברים מומלץ ביותר עד בית הלקוח עם חיוך, עבודת החלפת המצבר מתבצעת בצורה מקצועית ואמינה עם תמיכה על כל דבר שיש במצבר.  מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 
 
 
מוזמנים להתייעץ עם אמיר חשמלאי רכב חינם בטלפון :-) השירות ניתן בכל איזור: חיפה, הקריות, טבעון, נשר, עתלית, טירת כרמל, יוקנעם ובסביבה!!

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים