קודנית לרכב

✔️ תיקון קודנית לרכב ✔️ ביטול קודנית לרכב ✔️ החלפה קודנית לרכב ✔️ עד בית הלקוח 24/7 ✔️ מורשה משרד התחבורה ✔️ ניידת שירות מהירה לתיקון קודן לרכב
 


אמיר שירות קודנית לרכב (אימובילייזר) עד הבית, זמינות 24/7 כולל שבתות וחגים.
מהיר עד 20 דקות אצלכם :-) השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח!

 

אמיר חשמלאי רכב נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון ובסביבה,
גם בשבתות וחגים 247 מורשה משרד התחבורה. השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח!


 
אמיר חשמלאי רכב נייד בחיפה והקריות והסביבה, 24/7 כולל שבת וכולל חגים זמינות 24/7 אמיר פה בשיבילכם. להתקשרו מכל נייד ונתן לכם את הפתרון של ניתוק ביטול קודנית לרכב או קודנית לרכב (אימובילייזר). אל תשארו בחוץ, ניתוק וביטול קודנלרכב או תיקון וביטול קודנית לרכב. אמיר מגיע בצורה מהירה יעילה ומקצועים. עם ידע של הרבה סוגי קודנים לרכבים שונים. תיקון קודן בחיפה ובקריות החלפת קודן בחיפה ובקריות, ניתוק קודן בחיפה ובקריות, פריצת כספת על המחשב בחיפה ובקריות, איתור וניתוק עלוקה בחיפה ובקריות, ביטול אזעקה בחיפה ובקריות זה המוחיות שלנו. מגיעים אליכם במיידי ובמהירות.
 
 
 
קודנית לרכב
 

 

קודנית לרכב (אימובילייזר) תיקון, ביטול, ניתוק והחלפה עד הבית 

הקודנית לרכב (אימובילייזר), אשר מוכר גם בשם אימובילייזר או משבת מנוע, הוא סוג של מערכת חשמלית המותקנת ברכב. המערכת פועלת באמצעות לוח מקשים ותפקידה הוא למנוע גניבה של הרכב. הקודן נכנס לפעולה רק לאחר כיבוי המנוע, ופעולתו נפסקת ברגע בו בעל הרכב מקיש בלוח המקשים את הקוד הסודי, והרכב מותנע. הקודנית לרכב (אימובילייזר) הוא אלמנט בעל תפקיד חשוב בשמירה על הרכב שלנו, אך כמו חלקים אחרים ברכב, גם הוא חשוף לתקלות רבות, אשר יבואו לביטוי באי יכולת להתניע את הרכב. כך שאם נתקלתם בתקלה בקודנית לרכב, קיימת חשיבות גבוהה שתפנו לאיש מקצוע המתמחה באופן פרטני בנושא של תיקון קודנית לרכב בחיפה או בעיר המגורים שלכם.
 
אחד הבעיות הנפוצות בוקדנית לרכב היא פריצת כספת על המחשב. בזמן שיש עלוקה בתוך הכספת שעל המחשב אנחנו חייבים לבטל את הכספת עם דיסק מיוחד של DREMEL בכדאי לבטל את העלוקה ולהניע את הרכב, ברוב המכוניות החדשות יש עלוקה על הכספת שמחוייבת ע"י חברות הביטוח. במיוחד ברכבים מחברות ליסינג והשכרה.
 

כאמור, קודנית לרכב מאפשר את התנעת הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי, אם בעל הרכב שכח את הקוד או מסיבה כלשהי הוא נתקל בקושי להקיש אותו, מנוע הרכב יישאר דומם ובעל הרכב לא יוכל לנסוע. לכן, במקרה כזה, עולה הצורך להזמין איש מקצוע מנוסה אשר יגיע עד אליכם. שירות אמין ומקצועי מורשה משרד התחבורה סופר מקצוען עד הבית עם חיוך רחב :-)
 
 
אמיר המומחה בביטול, החלפה וניתוק קודנית לרכב (תיקון וביטול קודנית לרכב), אזעקות ואימובילייזרים מוסמך עם ותק של מעל 20 שנה לכל סוגי הרכבם, הנותן שירות לכל איזור חיפה והקריות, נשר, טבעון, יוקנעם, רמת ישי, עתלית וזיכרון יעקב. השירות ניתן 24/7 כולל שבתות וחגים. קודנית לרכב תיקון, ביטול והחלפה, קודנית לרכב (אימובילייזר) זהו רכיב אלקטרוני שמותקן ברכבים ומונע אפשרות להנעי את הרכב בלי הזנת הקוד המתאים, רק אחרי שמזינים את הקוד המתאים קודנית לרכב (אימובילייזר) אפשר להניע את הרכב ולצאת לדרך בשלום :-).
מכוון שזה רכיב אלקטרוני אז יכול להיות לא הרבה בעיות שבגללם לא תוכלו להניע את רכבכם. הבעיה הנפוצות בקודן/בקודנית לרכב (אימובילייזר) היא, כאשר הקלדתם כמה פעמים קוד שגוי הקודן נכנס למצב נעילה ואי אפשר להזין קוד חדש ולהניע את הרכב בשביל זה צריך לבצע פעולת ניתוק הקודנית לרכב (אימובילייזר) הבעיה יכול להיות יותר חמורה ולהגיע למצב של חיתוך הכספת שבדר"כ יושבת על מחשב ברכב. לכן רצוי לתת למוסך רכב נייד מורשה לטפל בבעיות של ניתוק קודנית לרכב (אימובילייזר) .
עוד בעיות ידועות הן בעיות שהקודן (אימובילייזר) נשפח עליו מים או נוזל וזה גורם לאי הנעת הרכב.

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים