מצברים בקרית אתא

מצברים בקרית אתא עד הבית גם בשישי וגם בשבת! 
שירות מהיר עד 20 דקות אצל הלקוח! 
השירות המחיר והנסיון שווה לכל לקוח!


החלפת מצברים בקרית אתא לרכב זה לא רק לחבר מינוס למינוס ופלוס לפלוס, ברוב הרכבים חדשים מותקן מחשב ברכב. ולכן תהליך החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י חשמלאי רכב מוסמך. אמיר חשמלאי רכב מוסמך מגיע עד בית הלקוח בקרית אתא ומבצע ברא ובראשונה גיבוי למצבר ורק אז מתבצעת החלפת המצברים בצורה מקצועית השומרת על כל מערכות הרכב מאיפוס כגון: מחשב הרכב, רדיו, חלונות חשמל וכ'ו. החלפת המצברים בקרית אתא מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה עם אחריות. החלפת המצבר לרכב עד בית הלקוח, צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ✔️ גיבוי המצבר ✔️ החלפת המצבר ✔️ בדיקת טעניה ✔️ בדיקת זליגה ✔️ סוגי המצברים: מצבר פריקה עמוקה - START STOP - EFP - EGM.
 אמיר חשמלאי רכב המומלץ ביותר מורשה משרד התחבורה בעל ותק של מעל 20 שנות ניסיון מייעץ לכם איזה מצבר בקרית אתא ובסביבה הכי טוב לרכבכם מבחינת הספק חשמל ודרישות יצרן הרכב. אתם בוחרים איזה מצבר אני אשים לכם. אמיר מגיע אליכם במהירות  תוך 20 דקות ובדייקנות ומבצע את החלפת המצבר בקרית אתא בצורה מקצועית ואמינה. השירות של אמיר חשמלאי רכב נייד זמין 24/7 עד בית הלקוח בקרית אתא. האחריות שאתם מקבלים על המצבר הוא אחריות מבית יצרן המצבר.  מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בקרית אתא והסביבה. החלפת המצבר בקרית אתא עד הבית, אתם מוזמנים לרשום בגוגל מצבר עד הבית בקרית אתא או החלפת מצבר בקרית אתא ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. עד בית הלקוח או עד לרכב.
תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך נייד.
 
איך יודעים מתי להחליף מצבר בקרית אתא?
אורך החיים של המצבר הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין מצבר אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של המצבר הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
 
כמובן, שבכדי ליהנות מהמצבר כמה שיותר, חשוב מאוד לבדוק אחת לשבועיים, את גובהם של המים – במידת הצורך להוסיף מים. 
כאשר קיים קושי להתניע את הרכב, או שלא ניתן להתניע את הרכב כלל, כשהאורות נחלשים ואולי גם הצופר, קיים סיכוי גבוה שמקור התקלה הוא במצבר לרכב בקרית אתא, ושהפתרון הוא בהחלפתו – יחד עם זאת, מקור הבעיה יכול להיות גם שונה.
 
חשוב לדעת, שעל גבי כל מצבר בקרית אתא, מוטבע תאריך ייצור, כך שאם שתראו שהמצבר שלכם, ייוצר לפני תקופת זמן העולה על מעל 3 שנים, מאוד יכול להיות שהוא מהווה את מקור התקלה. בכל מקרה, חשמלאי רכב, יהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם במקרה של תקלות כאלו ובאמצעות הידע שברשותו, הוא יוכל לקבוע האם מקור התקלה הוא אכן במצבר בקרית אתא ובקריות, ולהחליף אותו בעת הצורך.  מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
 
החלפת מצברים עד הבית בקרית אתא מומלץ ביותר עם חיוך 🙂 התקשרו ואגיע תוך 20 דקות לבצע החלפת מצבר לרכב עד הבית בקרית אתא. 
 
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים