מצברים בקרית מוצקין

מצברים בקרית מוצקין עד הבית גם בשישי וגם בשבת! שירות מהיר עד 20 דקות אצל הלקוח!
השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח!
 


החלפת מצברים בקרית מוצקין לרכב זה לא רק לחבר מינוס למינוס ופלוס לפלוס, ברוב הרכבים חדשים מותקן מחשב ברכב. ולכן תהליך החלפת המצבר ברכב צריך להתבצע ע"י חשמלאי רכב מוסמך. אמיר חשמלאי רכב מוסמך מגיע עד בית הלקוח ומבצע בראש ובראשונה גיבוי למצבר ורק אז מתבצעת החלפת המצברים בצורה מקצועית השומרת על כל מערכות הרכב מאיפוס כגון: מחשב הרכב, רדיו, חלונות חשמל וכ'ו. החלפת המצברים בקרית מוצקין מתבצעת בצורה מקצועית, יעילה, אמינה עם אחריות. החלפת המצבר לרכב עד בית הלקוח, צריכה להתבצע בכמה שלבים שהם חובה: ✔️ גיבוי המצבר ✔️ החלפת המצבר ✔️ בדיקת טעניה ✔️ בדיקת זליגה ✔️ סוגי המצברים: מצבר פריקה עמוקה - סטארט-אפ - efp - egm ✔️ ניידת שירות מהירה להחלפת מצברים בקרית מוצקין
 


 

נכון זה לא נעים להיתקע ובמיוחד לא בגלל מצבר, אין לכם מה לדאוג התקשרו לאמיר חשמלאי רכב נייד מומסמך בקרית מוצקין והסביבה. החלפת המצבר עד הבית, אתם מוזמנים לרשום בגוגל מצבר עד הבית בקרית מוצקין או החלפת מצבר בקריות ואני בדרך אליכם, זמינות 24/7 גם בשישי, שבת וחגים. עד בית הלקוח או עד לרכב. מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית.
תודה אמיר חשמלאי רכב מוסמך נייד.
 
איך יודעים מתי להחליף מצבר בקרית מוצקין?
אורך החיים של המצבר הינו מוגבל, כאשר ברוב המקרים, ברכבי בנזין מצבר אמור להחזיק בין 3 ל-4 שנים וברכבים עם מנוע דיזל אורך החיים של המצבר הינו קצר יותר, ונע בין שנה וחצי לשלוש שנים. כאן חשוב לציין, שבמקרים מסוימים מצבר יכול לשמש אתכם גם 5 שנים ולהבדיל, חייו גם של מצבר ברכבי בנזין, יכול גם להיות קצר יותר מ-3 שנים – אם אתם משתמשים ברכב לנסיעות קצרות בלבד, המצבר אינו מספיק להיטען, ואז קיים סיכוי שאורך חייו יהיה קצר יותר. 
כמובן, שבכדי ליהנות מהמצבר כמה שיותר, חשוב מאוד לבדוק אחת לשבועיים, את גובהם של המים – במידת הצורך להוסיף מים. 
 
כאשר קיים קושי להתניע את הרכב, או שלא ניתן להתניע את הרכב כלל, כשהאורות נחלשים ואולי גם הצופר, קיים סיכוי גבוה שמקור התקלה הוא במצבר לרכב בקרית מוצקין, ושהפתרון הוא בהחלפתו – יחד עם זאת, מקור הבעיה יכול להיות גם שונה.
 
חשוב לדעת, שעל גבי כל מצבר בקרית מוצקין, מוטבע תאריך ייצור, כך שאם שתראו שהמצבר שלכם, ייוצר לפני תקופת זמן העולה על מעל 3 שנים, מאוד יכול להיות שהוא מהווה את מקור התקלה. בכל מקרה, חשמלאי רכב, יהווה את הכתובת הנכונה בעבורכם במקרה של תקלות כאלו ובאמצעות הידע שברשותו, הוא יוכל לקבוע האם מקור התקלה הוא אכן במצבר בקרית מוצקין ובקריות, ולהחליף אותו בעת הצורך.  מצברים איכותיים ואמינים תוצארת חוץ עם עין אלקטרונית. המצברים החדשים כיום אטומים ולא צריך להחליף מים דבר שהיה במצברים הישנים להוסיף מים מזוקקים כל שלושה חודשים. כיום במצברים החדשים מכילים בתוכום חומר בשם אנטימון שדואג לאי דהייה של המים המזוקקים במצבר.
 
מה זה מצבר?
מצבר בעברית סוללה, זה המחסן של האנרגיה החשמלאית המספקת מתח לכל צרכני הרכב כגון: אורוח, מזגן, מערכת מולטימדיה וכו. המצברים החדשים כיום אטומים ולא צריך להחליף מים דבר שהיה במצברים הישנים להוסיף מים מזוקקים כל שלושה חודשים. כיום במצברים החדשים מכילים בתוכום חומר בשם אנטימון שדואג לאי דהייה של המים המזוקקים במצבר
 
החלפת מצברים עד הבית בקרית מוצקין מומלץ ביותר עם חיוך 🙂 התקשרו ואגיע תוך 20 דקות לבצע החלפת מצבר לרכב עד הבית בקרית מוצקין. 
 
 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים