שירותי דרך מצברים

 לא נעים להתקע בכביש מהיר שחולפים רכבים במהירות! לא נעים להיתקע בלילה בכביש ללא אורות!
אמיר שירות דרך בקריות זמין 24/7. אם נתקעתם? התקשרו מכל נייד!


✔️ המצבר לא מניע ✔️ הסטרטר לא מניע ✔️ החלפת אלטרנטור ✔️ החלונות תקועים ✔️ הקודן לא עובד ✔️ האימובילייזר לרכב לא מגיב ✔️ החלפות אורות דרך לרכב ✔️ החלפות מנורות לרכב ✔️ פויוז שרוף ✔️ פנצ'ר ברכב ✔️ פריצת כספת על המחשב ✔️ שירותי דרך מצברים ✔️ שירותי דרך מצברים לרכב בחיפה ובקריות

 


אמיר שירותי דרך בקריות בעל ניסיון של מעל 20 שנה בתחום חילוץ רכבים תקועים עם בעיות חשמל, אמיר בעל תעודת חשמלאי רכב מוסמך של משרד התחבורה.
אמיר חשמלאי רכב מוסמך בקריות, בא עם ניידת שהשירות שלו לכל מקום שבו נתקעתם ומבצע את תיקון החשמל לרכב, אם המצבר התרוקן והרכב לא מניע ונתקעתם בכביש. אם פתאום אתם מנסים לצאת מחניה והסטרטר לא מגיב, התקשרו לאמיר שירותי דרך בקריות ואני אגיע בצורה בטוחה, אמינה ומהירה לטפל לכם בכל בעית חשמל:
 
 
תאמינו לי שיש עוד המון בעיות ברכב, משאית או אופנוע שקשורות בחשמל הרכב. ופה יש אותי, אמיר שירותי דרך בקריות, 24/7 אמררנו? מיידי אמרנו? כולל שבת וכולל חגים זמינות 24/7 אמיר פה בשיבילכם. לאף אחד לא כייף להיות תקוע בכביש בערב חג או בדרך לעבודה או סתם להקפיץ את התינוק לגן. אני זמין לכם בקריות. חשמלאי רכב מוסמך עם עבודה מקצועית מהירה ובמחירים הוגנים. חפוש אותי בגוגל "שירותי דרך לרכב" וכנסו לאתר של אמיר שירותי דרך לרכב 

אחד הבעיות הנפוצות היא פריצת כספת על המחשב. בזמן שיש עלוקה בתוך הכספת שעל המחשב אנחנו חייבים לבטל את הכספת עם דיסק מיוחד של DREMEL בכדאי לבטל את העלוקה ולהניע את הרכב, ברוב המכוניות החדשות יש עלוקה על הכספת שמחוייבת ע"י חברות הביטוח. במיוחד ברכבים מחברות ליסינג והשכרה.
 
אמיר שירותי דרך לרכב זמין 24/7 שעות גם בשבתות וחגים בקריות, אני בעל ניסיון בתחום מעל 20 שנה חילוץ רכבים תקועים עם בעיות חשמל לרכב, חשמל לרכב זה תחום שכל הזמן מתחדש אם הגעת הרכבים החדשים תמיד יש לאן לשאוף ומה ללמוד. והתחום שלי חשמלאי רכב נייד זה עוד יותר מאתגר מכוון שהעבודה מתבצעת בדרך או בכביש ואני צריך לטפל בבעית החמשל כמה שיותר מהר שהלקוח יוכל להמשיך בעיסוקיו ולא לבזבז זמן יקר. אמיר חשמלאי רכב בקריות ה זמין 24/7 גם בשבתות וחגים.  
חפשו אותי בגוגל "שירותי דרך"
 
בחירה נכונה של מצבר לרכב
יש מספר לא מבוטל של סוגי מצברים בשוק, הנבדלים אלו מאלו, הן ביצרנים העומדים מאחוריהם, הן בגודל שלהם והן ברמת ההספק. חשוב מאוד לבחור במצבר איכותי, אשר מתאים באופן פרטני לסוג הרכב בו אתם נוהגים. 
ההמלצה היא לרכוש את המצבר מאיש מקצוע שהוא חשמלאי רכב מנוסה ומיומן, המתמחה בהחלפת מצבר לרכב, אשר באמצעות הידע שברשותו הוא יוכל להתאים את המצבר המתאים לרכב שלכם, בהתאם לעומסים ולעוצמות אשר מאפיינות את המנוע של הרכב אותו אתם מחזיקים ברשותכם. 

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים