קודן לרכב

קודן לרכב ✔️ תיקון קודן לרכב ✔️ ביטול קודן לרכב ✔️ ניתוק קודן לרכב ✔️ החלפה קודן לרכב עד בית הלקוח לכל סוגי הרכבים ✔️ ניידת שירות מהירה לתיקון קודן לרכב ✔️ שירות 24/7 כולל שבתות וחגים


אמיר חשמלאי רכב נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון ובסביבה,
גם בשבתות וחגים 247 מורשה משרד התחבורה. השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח!


אמיר שירות קודן לרכב עד הבית, זמינות 24/7 כולל שבתות וחגים.
מהיר עד 20 דקות אצלכם, השירות המחיר והניסיון שוות לכל לקוח!
 


 

עלות התקנת קודן לרכב

קודן לרכב זה לא הוצאה גדולה שמעניקה לכם שקט ומקשה על גנבי הרכב.
תיקון קודן לרכב

 
אחד הכלים היעילים ביותר למניעת פריצות לרכב הוא קודן לרכב. זהו לוח מקשים המחובר למערכת הדלק או למערכת החשמל של הרכב (לעיתים לשתי המערכות גם יחד), ורק לאחר הקלדת הקוד הנכון ניתן להתניע את הרכב. בזכות היעילות של הקודן ברכב (אימובילייזר) חברות הביטוח בישראל דורשות להתקין אותו בכל הרכבים. 
 
בעיות נפוצות בקודן לרכב
בעלי רכבים רבים מתמודדים עם בעיות ותקלות שונות בקודן לרכב שלהם. לפניכם כמה מן הבעיות הנפוצות והסבר כיצד ניתן לפתור אותן:
 
קודן לרכב שננעל
כמעט לכולנו זה קורה - אתם מקלידים את הקוד בקודן ומגלים שהקלדתם קוד שגוי. לאחר שלוש פעמים של הקלדה שגויה, הקודן שלכם יינעל. במקרה כזה, יש לכבות את הרכב ולהמתין חצי שעה עד שהמערכת תתאפס על עצמה. לאחר מכן נסו להפעיל את הקודן עם הקוד הנכון. אם לא הצלחתם, יש לפנות לאיש מקצוע שיבצע פעולת ניתוק קודן לרכב. 
 
קודן לרכב שאינו מגיב
במקרים מסויימים הקודן ברכב שלכם אינו מגיב ונראה כאילו הוא ״שבק חיים״? כאשר מים או נוזל אחר נשפכים על הקודן, הוא עלול שלא להגיב ולא תהיה אפשרות להניע את הרכב. יש לפנות לאיש מקצוע שיבצע תיקון קודן לרכב. אם הקודן התקלקל לחלוטין ואין אפשרות לתקן אותו, ניתן לבצע החלפת והתקנה.  
 
 
הקודן ברכב (אימובילייזר) שמצפצף ומהבהב באופן לא סדיר
כאשר הקודן ברכב (אימובילייזר) משמיע צפופים ומהבהב שלא כרגיל, זה צריך להדליק אצלכם נורת אזהרה. יש כשל בחיבור של הקודן למערכות החשמליות או בחיבור לעלוקה (רכיב נתיכי חשמלי המותקן במקום נסתר ברכב המשמש כאמצעי מיגון לרכב). אם מדובר בבעיות האלו, יש לפנות לשירותי תיקון קודן לרכב. לפני שאתם מזעיקים איש מקצוע, נסו לבדוק האם הסוללה בקודן פשוט חלשה. ייתכן שהחלפת הסוללה תפתור את הבעיה. 
 
קודן לרכב שלא מחובר לעלוקה
הקודן לרכב עלול שלא להגיב משום שהוא לא מצליח להתחבר לעלוקה האלחוטית. בדרך כלל זה קורה כתוצאה מהחלפת מצבר ברכב המאפסת את המערכת החשמלית. אם החלפתם מצבר ומיד לאחר מכן הקודן לא עובד, ככל הנראה שזהו הגורם לבעיה. בעל מקצוע יוכל לסייע לכם לפתור את התקלה באמצעות כיול הקודן על העלוקה. 
 

התקנת קודן לרכב או החלפה קודן קיים ברכב מצריך ידע מקצועי וניסיון רב, ולכן יש לפנות אך ורק לבעל מקצוע המתמחה בשירותי הקודן ברכב (אימובלייזר). אז אם אתם מחפשים בעל מקצוע לתיקון תקלות ובעיות שהתעוררו בקודן לרכב שלכם, אתם מוזמנים לפנות לאמיר - חשמלאי רכב המומחה במתן שירותי תיקון, ביטול, ניתוק והחלפה של קודן לרכב עבור כל סוגי הרכבים. אמיר, המורשה מטעם משרד התחבורה, מספק שירות קודן לרכב עד בית הלקוח לאזור חיפה, הקריות, נשר, עתלית, טירת הכרמל, טבעון, יוקנעם והסביבה. אמיר זמין עבורכם 24 שעות ביממה, כולל שבתות וחגים ומעניק שירות מהיר ומקצועי.
 

ניתוק ביטול קודן לרכב
לא כל אחד מוסמך ויודע לנתק קודן לרכב בצורה תקינה. ניתוק הקודן בצורה לא מקצועית עלול לגרום לעיתים לקצרים במערכות החשמל של הרכב דבר שיכול לשבש את מערכת ההצתה הרכב, מערכת הדלק , מערכת ההתנעה ובמקרים קיצוניים יכול לשבש את מחשב הרכב ע"י עלוקה שמוסתרת בתוך כספת שיושבת על מחשב הרכב. רק בעל מקצוע מורשה יכול לבצע ניתוק מקצועי לקודן ע"י ציוד מיוחד כמו דיסק חשמלאי או דרמל ולמנוע את כל שיבושי הרכב.

אמיר חשמלאי רכב, מצברים נייד בחיפה, בקריות, נשר, עתלית, טירת כרמל, יקנעם, טבעון והסביבה

שירות מיידי 24/7 כולל בשבתות בחגים