קודן לרכב תיקון, ביטול והחלפה

קודן לרכב תיקון, ביטול, ניתוק והחלפה לכל סוגי הרכבים בחיפה, בקריות ובסביבה
מורשה משרד התחבורה

   תיקון קודן    החלפת קודן   תיקון והחלפת קודנית     ניתוק קודן   פריצת כספת על המחשב    איתור וניתוק עלוקה   ביטול אזעקה


אמיר המומחה בביטול, החלפה וניתוק קודן לרכב (תיקון וביטול קודנית לרכב), אזעקות ואימובילייזרים מוסמך עם ותק של מעל 20 שנה לכל סוגי הרכבם, הנותן שירות לכל איזור חיפה והקריות, נשר, טבעון, יוקנעם, רמת ישי, עתלית וזיכרון יעקב. השירות ניתן 24/7 כולל שבתות.
 
 

קודן לרכב תיקון, ביטול והחלפה, קודן לרכב (קודנית  לרכב) זהו רכיב אלקטרוני שמותקן ברכבים ומונע אפשרות להנעי את הרכב בלי הזנת הקוד המתאים, רק אחרי שמזינים את הקוד המתאים בקודן לרכב (אימובילייזר) אפשר להניע את הרכב ולצאת לדרך בשלום :-). מכוון שזה רכיב אלקטרוני אז יכול להיות לא הרבה בעיות שבגללם לא תוכלו להניע את רכבכם. הבעיה הנפוצות בקודן/ קודנית לרכב (אימובילייזר) היא, כאשר הקלדתם כמה פעמים קוד שגוי הקודן נכנס למצב נעילה ואי אפשר להזין קוד חדש ולהניע את הרכב בשביל זה צריך לבצע פעולת ניתוק הקודן לרכב (אימובילייזר) הבעיה יכול להיות יותר חמורה ולהגיע למצב של חיתוך הכספת שבדר"כ יושבת על מחשב ברכב. לכן רצוי לתת למוסך רכב נייד מורשה לטפל בבעיות של ניתוק קודן לרכב (אימובילייזר) . עןד בעיות ידועות הן בעיות שהקודן (אימובילייזר) נשפח עליו מים או נוזל וזה גורם לאי הנעת הרכב.

אמיר מוסך רכב נייד בחיפה והקריות והסביבה, 24/7 כולל שבת וכולל חגים זמינות 24/7 אמיר פה בשיבילכם. להתקשרו מכל נייד ונתן לכם את הפתרון של ניתוק ביטול קודן לרכב או קודנית לרכב (אימובילייזר). אל תשארו בחוץ, ניתוק וביטול קודן לרכב או תיקון וביטול קודנית לרכב. אמיר מגיע בצורה מהירה יעילה ומקצועים. עם ידע של הרבה סוגי קודנים לרכבים שונים. תיקון קודן בחיפה ובקריות החלפת קודן בחיפה ובקריות, ניתוק קודן בחיפה ובקריות, פריצת כספת על המחשב בחיפה ובקריות, איתור וניתוק עלוקה בחיפה ובקריות, ביטול אזעקה בחיפה ובקריות זה המוחיות שלנו. מגיעים אליכם במיידי ובמהירות.

 

שירותים נוספים של אמיר - חשמלאי רכב, מצברים
מורשה משרד התחבורה

  תיקון פנצ'ר
  ביטול אזעקה
  פריצת כספת על המחשב
  תיקון חלונות חשמל
  החלפת קודן לרכב (קודנית לרכב)
  החלפת סטרטר / אלטרנטור
  דלק לרכב ושאיבת דלק 

 

קודן לרכב תיקון, ביטול, ניתוק והחלפה (קודנית לרכב)

קודן לרכב (קודנית לרכב), אשר מוכר גם בשם אימובילייזר או משבת מנוע, הוא סוג של מערכת חשמלית המותקנת ברכב. המערכת פועלת באמצעות לוח מקשים ותפקידה הוא למנוע גניבה של הרכב. 
 
הקודן לרכב (קודנית לרכב) נכנס לפעולה רק לאחר כיבוי המנוע, ופעולתו נפסקת ברגע בו בעל הרכב מקיש בלוח המקשים את הקוד הסודי, והרכב מותנע.
 
קודן לרכב (קודנית לרכב) הוא אלמנט בעל תפקיד חשוב בשמירה על הרכב שלנו, אך כמו חלקים אחרים ברכב, גם הוא חשוף לתקלות רבות, אשר יבואו לביטוי באי יכולת להתניע את הרכב. 
 
כך שאם נתקלתם בתקלה בקודן לרכב, קיימת חשיבות גבוהה שתפנו לאיש מקצוע המתמחה באופן פרטני בנושא של תיקון קודן לרכב בחיפה או בעיר המגורים שלכם.
 
כאמור, קודן לרכב (קודנית לרכב) מאפשר את התנעת הרכב רק לאחר הקשת קוד סודי, אם בעל הרכב שכח את הקוד או מסיבה כלשהי הוא נתקל בקושי להקיש אותו, מנוע הרכב יישאר דומם ובעל הרכב לא יוכל לנסוע. לכן, במקרה כזה, עולה הצורך להזמין איש מקצוע מנוסה אשר יגיע עד אליכם. 

אמיר חשמלאי רכב נייד בחיפה והסביבה

שירות מיידי 24/7 גם בשבת וגם בחגים

054-697-1273